Ja, maar toen ik het voorstelde aan mijn man, ging hij niet akkoord....quote:Op zaterdag 13 februari 2010 16:57 schreef SeLang het volgende:
Zijn er Fok!-ers die weleens een (schijn)huwelijk hebben overwogen om residentie te krijgen in bijvoorbeeld zuidoost Azie of Zuid Amerika?
Volgens mij wordt je met open armen binnengehaald(en je geldquote:Op zaterdag 13 februari 2010 18:54 schreef CaptainConfuzedAlot het volgende:
Het is strafbaar. En in Zuid Amerika of Zuid Oost Azie wil je nog veel minder graag vastzitten dan hier in nederland. Dus ik kan het je afraden
Ik overweeg het ook nooit. Ik kom er altijd achteraf achter dat ik de wet heb overtreden. Rood stoplicht .. geen lamp op fiets ..quote:Op zaterdag 13 februari 2010 17:28 schreef karr-1 het volgende:
Nee, ik overweeg nooit illegale dingen eigenlijk
Geen leuke Filippijnse tegengekomen?quote:Op zaterdag 13 februari 2010 16:57 schreef SeLang het volgende:
Zijn er Fok!-ers die weleens een (schijn)huwelijk hebben overwogen om residentie te krijgen in bijvoorbeeld zuidoost Azie of Zuid Amerika? En zo ja, wat zijn de ervaringen en valkuilen?
Leuk genoeg voor een schijnhuwelijkquote:Op zondag 14 februari 2010 15:12 schreef Tahiti het volgende:
[..]
Geen leuke Filippijnse tegengekomen?
De eerste 2 maanden jaquote:Op zondag 14 februari 2010 15:20 schreef Tahiti het volgende:
Waarom geen normaal huwelijk? Is toch veel leuker?
Een been there done that geval?quote:
Gelukkig niet, maar kijk even om je heen. Het is evident.quote:Op zondag 14 februari 2010 15:24 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Een been there done that geval?
Maar, dit topic gaat over (goedkoop) ergens residentie krijgen en niet over vrouwen.quote:Op zondag 14 februari 2010 15:30 schreef Tahiti het volgende:
[..]
Ze zijn schaars ik weet het, maar er bestaan ook leuke, lieve en eerlijke vrouwen.
Volgens de TT gaat het over een schijnhuwelijk om ergens residentie te krijgen anders....quote:Op zondag 14 februari 2010 15:31 schreef SeLang het volgende:
[..]
Maar, dit topic gaat over (goedkoop) ergens residentie krijgen en niet over vrouwen.
Ik vrees dat vrouwlief van SeLang dan achter de "youknowwhat" aangaat, en dat wil SeLang liever voorkomen denk ikquote:Op zondag 14 februari 2010 15:44 schreef sanger het volgende:
[..]
Volgens de TT gaat het over een schijnhuwelijk om ergens residentie te krijgen anders....
Waarom niet een gewoon huwelijk en dat echt op de klippen laten lopen?
Dat dus.quote:Op zondag 14 februari 2010 15:57 schreef Tahiti het volgende:
Ja handig als westerse man in zo een corrupt land gaan scheiden dan is het niet alleen je ex-vrouw maar ook haar familie, de politie, je advocaat en de rechtbank die achter je geld aangaan![]()
Ja maar een toeristenvisa is geen "residentie", dus je blijft dan belastingplichtig in het land waar je vandaan komt. Het gaat erom dat je residence kunt bewijzen.quote:Ik weet alleen over de Filippijnen dat je daar met een toeristenvisum kan binnenkomen en dan om de paar maanden dit visum verlengen je er zo een twee jaar kan blijven. En na die 2 jaar ga je even naar Macau ofzo en dan begint het weer opnieuw, hoef je niet te trouwen en kan je er toch wonen.
Dan trouw je toch een ladyboy, die zijn misschien wel betrouwbaarderquote:Op zondag 14 februari 2010 15:31 schreef SeLang het volgende:
[..]
Maar, dit topic gaat over (goedkoop) ergens residentie krijgen en niet over vrouwen.
Ik ben blij dat je er zelf ook om kunt lachenquote:Op maandag 15 februari 2010 10:21 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dan trouw je toch een ladyboy, die zijn misschien wel betrouwbaarder
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |